Inżynier Budowy - Giżycko

Dodano: 2019-04-02

Kategoria: praca

W związku z rozpoczętą inwestycją (okres min 36 m-cy) poszukujemy
do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Giżycko
OPIS STANOWISKA:
• Organizacja placu budowy
• Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich
branż
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
• Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych
robót
• Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu
kontraktu
• Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców
• Zamawianie materiałów niezbędnych do prowadzenia robót
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe/średnie budowlane lub student
budownictwa,
• Doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest
niezbędne,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
• Znajomość obsługi komputera, w tym CAD
• Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym,
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu,

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku
polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj bądź na adres
mailowy: a.kosieradzka@ascotpolska.eu, w temacie maila wpisując nr
referencyjny.

Słowa kluczowe:

budowa, giżycko, inżynier, kierownik, pieniądze, praca

Kontakt w sprawie ogłszenia:

665650640 a.kosieradzka@ascotpolska.eu